Szkolne
Wycieczka do "Wrzosowej Chaty". PDF Drukuj Email

12 grudnia 2017 roku klasy II, IIIa i IIIb pojechały na wycieczkę do „Wrzosowej chaty” w Borówkach. Dzieci odwiedziły to miejsce po raz drugi.  Brały udział w warsztatach kulinarnych, na których robiły litewskie pierożki. Na warsztatach zielarskich dzieci komponowały zapachy z kwiatów i ziół. Te kompozycje posłużyły do zrobienia olejku do kąpieli.  Podczas wycieczki wszystkim dopisywał dobry humor!

 
Mikołajki PDF Drukuj Email

6 grudnia 2017 roku uczniowie naszej szkoły doczekali się wizyty Świętego Mikołaja. Panowała miła i przyjazna atmosfera podczas rozdawania i otwierania prezentów.

 
Wycieczka do Zespołu Szkół Mechanicznych PDF Drukuj Email

Dnia 28.11.2017 r. klasa VII pod opieką Pani Dyrektor Ewy Huryk i wychowawczyni Barbary Gancarek zapoznała się z  ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Mechanicznych w Bolesławcu. Siódmoklasiści odwiedzili m.in. pracownie mechatroniczne, zobaczyli  sztolnię ćwiczebną oraz zwiedzili warsztaty szkolne.

 

 
Dzień Życzliwości PDF Drukuj Email

 
Zabawa dyniowa. PDF Drukuj Email

23 listopada wszystkie dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I-VII bawiły się na zabawie dyniowej w sali wiejskiej w Raciborowicach. Wiele z nich z tej okazji było przebranych. Zabawę prowadził DJ. Wszystkim towarzyszył doskonały humor.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 27