Szkolne
Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Szybkich PDF Drukuj Email

W dniu 9 grudnia 2017 r. odbyły się w Legnicy Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Szybkich.
Naszą szkołę reprezentowali: Alicja Trochimowicz, Marcelina Szylar, Michał Marszałek, Piotr Heryć, Dawid Białoń, Antoni Wuzik.
Nasz wynik to IV miejsce w grupie uczniów szkól podstawowych osiągnięty przez Alicję Trochimowicz, Michała Marszałka, Dawida Białonia

 
Turniej Szachowy o Puchar Zagłębia Miedziowego PDF Drukuj Email

W dniu 3 grudnia 2017 r. odbył się w Lubinie Turniej Szachowy o Puchar Zagłębia Miedziowego
Uczniowie uczestniczący w  turnieju: Alicja Trochimowicz, Marcelina Szylar, Wojciech Połomski, Dominik Kaleta, Michał Marszałek, Piotr Heryć, Kornel Dziekan, Dominik Połomski, Mateusz Kaleta, Wiktor Głodek
Podczas turnieju uczestnicy mogli obejrzeć wystawę prac i obrazów Zbigniewa Kaźmierskiego i Natalii Trochimowicz  z Gimnazjum Iwinach

 
Mistrzostwa Powiatu Bolesławieckiego Szkół Podstawowych PDF Drukuj Email

W dniu 14 listopada odbyły się w Bolesławcu Mistrzostwa  Powiatu Szkół Podstawowych.


Mistrzowie Powiatu-Klasyfikacja drużynowa: Alicja Trochimowicz, Michał Marszałek, Dominik Kaleta, Dawid Białoń.

 

 
Turnieje w Raciborowicach w dniu 7 listopada 2017 r. PDF Drukuj Email


W dniu 7 listopada 2017 r. odbyły się I Gminne Drużynowe Mistrzostwa Gry w Szachy o Puchar Wójta Gminy Warta Bolesławiecka i Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Raciborowicach Dolnych
Laureaci:
I miejsce drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Raciborowicach Dolnych w składzie: Alicja Trochimowicz, Michał Marszałek, Dominik Kaleta, Dawid Białoń
II miejsce drużyna ze  Szkoły Podstawowej im. Wł. St. Reymonta w Warcie  Bolesławieckiej w składzie: Mikołaj Kasiedczak, Karol Nalepa, Justyna Anolik, Szymon Janicki
III miejsce drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w                                Raciborowicach Dolnych w składzie: Marcelina Szylar , Antoni Wuzik, Wiktor Głodek, Mateusz Kaleta

W tym samym dniu odbyły się również w Publicznej Szkole Podstawowej  im. H. Sienkiewicza w Raciborowicach Dolnych I Gminne Indywidualne Mistrzostwach w Szachach Błyskawicznych-BLITZ
Laureaci:
I miejsce: Michał Marszałek SP Raciborowice, Dominik Kaleta SP Raciborowice
II miejsce: Alicja Trochimowicz SP Raciborowice
III miejsce: Dawid Białoń SP Raciborowice

Podczas konkursu można było obejrzeć wystawę prac plastycznych Natalii Trochimowicz z Zesółu Szkolno-Przedszkolnego w Iwinach

 
Gazetka lutowa PDF Drukuj Email

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 28