Szkolne
Mistrzostwa Powiatu Bolesławieckiego Szkół Podstawowych PDF Drukuj Email

W dniu 14 listopada odbyły się w Bolesławcu Mistrzostwa  Powiatu Szkół Podstawowych.


Mistrzowie Powiatu-Klasyfikacja drużynowa: Alicja Trochimowicz, Michał Marszałek, Dominik Kaleta, Dawid Białoń.

 

 
Turnieje w Raciborowicach w dniu 7 listopada 2017 r. PDF Drukuj Email


W dniu 7 listopada 2017 r. odbyły się I Gminne Drużynowe Mistrzostwa Gry w Szachy o Puchar Wójta Gminy Warta Bolesławiecka i Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Raciborowicach Dolnych
Laureaci:
I miejsce drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Raciborowicach Dolnych w składzie: Alicja Trochimowicz, Michał Marszałek, Dominik Kaleta, Dawid Białoń
II miejsce drużyna ze  Szkoły Podstawowej im. Wł. St. Reymonta w Warcie  Bolesławieckiej w składzie: Mikołaj Kasiedczak, Karol Nalepa, Justyna Anolik, Szymon Janicki
III miejsce drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w                                Raciborowicach Dolnych w składzie: Marcelina Szylar , Antoni Wuzik, Wiktor Głodek, Mateusz Kaleta

W tym samym dniu odbyły się również w Publicznej Szkole Podstawowej  im. H. Sienkiewicza w Raciborowicach Dolnych I Gminne Indywidualne Mistrzostwach w Szachach Błyskawicznych-BLITZ
Laureaci:
I miejsce: Michał Marszałek SP Raciborowice, Dominik Kaleta SP Raciborowice
II miejsce: Alicja Trochimowicz SP Raciborowice
III miejsce: Dawid Białoń SP Raciborowice

Podczas konkursu można było obejrzeć wystawę prac plastycznych Natalii Trochimowicz z Zesółu Szkolno-Przedszkolnego w Iwinach

 
Gazetka lutowa PDF Drukuj Email

 
Gazetka listopadowa PDF Drukuj Email

 
Konkurs czytelniczo-plastyczny PDF Drukuj Email

W dniu 15.03.2018r. Bibliotece Publicznej im. A. Mickiewicza w Raciborowicach Dolnych odbył się konkurs czytelniczo- plastyczny  „Cudaczek -Wyśmiewaczek". W konkursie wzięli udział uczniowie klasy II.
Dzieci  rozwiązywała zadania związane z lekturą. Wszyscy poradzili sobie wspaniale, ale najlepiej zadania rozwiązali:
Gabriela Kubuś -I miejsce
Sebastian Kilarski- II miejsce
Julian Kobylnicki - III miejsce
Wszyscy otrzymali nagrody i dyplomy.
Uczestnicy konkursu wykonali prace plastyczne, które można zobaczyć w Bibliotece Gminnej.


Stella Skiba, Bożena Marszałek

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 27