Szkolne
Dzień Promocji Zdrowia PDF Drukuj Email

Dnia 10.06.2016 r. w naszej szkole odbył się Dzień Promocji Zdrowia. Podczas uroczystości uczniowie zademonstrowali piosenki, tańce oraz przedstawienie teatralne nawiązujące do zdrowego stylu życia. Zaprezentowano również wyniki z autoewaluacji projektu oraz dokonania społeczności szkolnej w promowaniu zdrowia. Po części artystycznej uczniowie częstowali się zdrowymi przekąskami przygotowanymi przez rodziców. Mogli obejrzeć pokaz pierwszej pomocy. Brali też udział w wielu konkurencjach sportowych m.in. wyścigi rzędów, dwa ognie, a także w biegu na orientację wokół szkoły.

 
Wycieczka do „Leśnego Raju” PDF Drukuj Email

Dnia 10.06.2016r. na wycieczkę do „Leśnego Raju” znajdującego się w Michałowie pojechały dzieci z oddziału przedszkolnego „Bajka” wraz ze swoimi rodzicami. Atrakcją była przejażdżka wozem przez pola, łąki i lasy, jazda na koniu, oglądanie i karmienie kucyków, oglądanie strusi. Poza tym dzieci mogły poskakać na trampolinie, zjeżdżać z dmuchanego zamku, powspinać się na drewniany zamek i pohuśtać. Zabawę zakończyło pieczenie kiełbasek. Dzieci wróciły zadowolone!

 
Żywa lekcja historii w Muzeum Grodu Średniowiecznego w Brzeźniku PDF Drukuj Email

Dnia 23.05.2016r. uczniowie z klasy IV wybrali się na żywą lekcję historii do Grodu Średniowiecznego w Brzeźniku. Przekraczając bramę grodu wycieczkowicze przenieśli się w odległą podróż naszych przodków. Wycieczka udała się doskonale!

 
Wycieczka do Krasiejowa PDF Drukuj Email

Dnia 18.05.2016r. klasa VI pojechała na wycieczkę do Parku Nauki i Rozrywki- JURAPARKU w Krasiejowie. 
Rekord Guinnessa Polski „Jak najwięcej osób czytających wspólnie Sienkiewicza”. PDF Drukuj Email

Dnia 5.05.2016r. nasza szkoła podjęła próbę ustanowienia Rekordu Guinnessa Polski „Jak najwięcej osób czytających wspólnie Sienkiewicza”. Punktualnie o godzinie 10.00 na sygnał gwizdka wszyscy uczniowie klas I-VI zaczęli czytać na głos fragment VII rozdziału „Potopu” H. Sienkiewicza.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 18