Aktualności
II Gminna Przedszkoliada Piłkarska 2016 z Football Academy Bolesławiec PDF Drukuj Email

Dnia 12.05.2016r. odbyła się II Gminna Przedszkoliada Piłkarska 2016 z Football Academy Bolesławiec pod Honorowym Patronatem Pana Mirosława Haniszewskiego- Wójta Gminy Warta Bolesławiecka. W przedszkoliadzie na stadionie w Warcie Bolesławieckiej wzięły udział przedszkola z całej gminy Warta Bolesławiecka, które tworząc 10-osobowe zespoły musiały stawić czoła pięciu torom przeszkód, które wymagały dobrej koordynacji, zwinności, ale przede wszystkim chęci do wspólnej zabawy. Nasi przedszkolacy bawili się doskonale!

 


 


 
Zajęcia otwarte w oddziale przedszkolnym „Bajka” PDF Drukuj Email

Dnia 18.03.2016r. w oddziale przedszkolnym „Bajka” odbyły się zajęcia otwarte z udziałem rodziców.

Dzieci wraz z rodzicami robiły kolorowe Marzanny.

 
Konkurs recytatorski PDF Drukuj Email

Marcowy konkurs recytatorski klas I-III i oddziału przedszkolnego „Bajka”.

 

 

 
Wyjście do Kina „Kujawy” w Raciborowicach Dolnych PDF Drukuj Email

Dnia 4.11.2015r.oddziały przedszkolne „Bajka” oraz „Misie” wybrały się do kina „Kujawy” w Raciborowicach Dolnych w celu obejrzenia wystawionych eksponatów. Wystawa bardzo podobała się wszystkim dzieciom, ponieważ mogły zobaczyć przedmioty dnia codziennego używane przez ich dziadków i pradziadków.

 

 
„Pierniczkowe czary-mary”- zajęcia otwarte z rodzicami. PDF Drukuj Email

 

Dnia 17.12.2014 r. w oddziale przedszkolnym „Misie” odbyły się zajęcia otwarte z rodzicami pod tytułem „Pierniczkowe czary-mary”.
Głównym celem zajęć była integracja grupy poprzez udział we wspólnych zabawach w szczególności wykorzystujących ruch, taniec oraz gest. Motywem przewodnim były święta Bożego Narodzenia i związane z nimi tradycje, a w szczególności poznanie sposobów dekorowania choinki dawniej i dziś.
Efektem końcowym zajęć były piękne ozdabiane pierniczki, dzieci i rodzice wykazali się dużą ekspresję twórczą i wyobraźnią. Każda ozdoba była niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju. 
Dziękuję bardzo za udział w zajęciach wszystkim rodzicom, za miłą i niepowtarzalną atmosferę oraz aktywną współpracę.
wychowawca Violetta Szeliga

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 9