Aktualności
Akcja „Wylosuj Anioła” w BAJCE. PDF Drukuj Email

Dnia 13.09.2016r. dzieci z oddziału przedszkolnego "Bajka" brały udział w akcji pt.: " Wylosuj Anioła". Wszystkie przedszkolaki pod kierunkiem wychowawcy i pedagoga szkolnego przygotowywały kartki z życzeniami dla dzieci przebywających w szpitalu onkologicznym.

 
II Gminna Przedszkoliada Piłkarska 2016 z Football Academy Bolesławiec PDF Drukuj Email

Dnia 12.05.2016r. odbyła się II Gminna Przedszkoliada Piłkarska 2016 z Football Academy Bolesławiec pod Honorowym Patronatem Pana Mirosława Haniszewskiego- Wójta Gminy Warta Bolesławiecka. W przedszkoliadzie na stadionie w Warcie Bolesławieckiej wzięły udział przedszkola z całej gminy Warta Bolesławiecka, które tworząc 10-osobowe zespoły musiały stawić czoła pięciu torom przeszkód, które wymagały dobrej koordynacji, zwinności, ale przede wszystkim chęci do wspólnej zabawy. Nasi przedszkolacy bawili się doskonale!

 


 


 
Zajęcia otwarte w oddziale przedszkolnym „Bajka” PDF Drukuj Email

Dnia 18.03.2016r. w oddziale przedszkolnym „Bajka” odbyły się zajęcia otwarte z udziałem rodziców.

Dzieci wraz z rodzicami robiły kolorowe Marzanny.

 
Konkurs recytatorski PDF Drukuj Email

Marcowy konkurs recytatorski klas I-III i oddziału przedszkolnego „Bajka”.

 

 

 
Wyjście do Kina „Kujawy” w Raciborowicach Dolnych PDF Drukuj Email

Dnia 4.11.2015r.oddziały przedszkolne „Bajka” oraz „Misie” wybrały się do kina „Kujawy” w Raciborowicach Dolnych w celu obejrzenia wystawionych eksponatów. Wystawa bardzo podobała się wszystkim dzieciom, ponieważ mogły zobaczyć przedmioty dnia codziennego używane przez ich dziadków i pradziadków.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 9