Aktualności
Zajęcia rytmiczne w naszym przedszkolu PDF Drukuj Email

 
W naszym ogródeczku PDF Drukuj Email

 
Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Raciborowicach Dolnych. Oddział „Misie” oraz „Bajka” PDF Drukuj Email

Babcia i dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Nikt inny nie ma tyle cierpliwości, tyle zrozumienia i zwykłej ludzkiej życzliwości dla dużych i małych problemów dzieci. Dzieci to czują i wiedzą, dlatego zaprosiły swoje babcie i dziadków do przedszkola na to najcieplejsze ze wszystkich świąt, żeby podziękować im za ich dobro i wyrazić swoją miłość.

Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Raciborowicach Dolnych, choć w tym roku nieco spóźniony, przebiegał bardzo uroczyście. Oddziały „Misie” oraz „Bajka” przygotowały osobno występ oraz poczęstunek dla Babci i Dziadka.

Dzieci przedstawiły program artystyczny, wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i upominki. Po programie zaprosiły gości na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Wszyscy byli bardzo wzruszeni. Dzieci cieszyły się, że mogą w tak odświętny sposób wyrazić swoją miłość i szacunek dla Babci i Dziadka. Natomiast goście z dumą patrzyli na swoje wnuczęta i nie szczędzili uścisków oraz buziaków.

 
Paliwo XXI wieku PDF Drukuj Email

Jak to było z gazem - zajęcia, konkurs i rozdanie nagród.

 
Rodzice czytają dzieciom PDF Drukuj Email

"Cała Polska czyta dzieciom" - to ogólnopolska kampania, której celem jest propagowanie głośnego czytania dzieciom. Zwiększa to ich wrażliwość, pamięć, koncentrację, wyobraźnię, wiedzę, zdolność uczenia się, empatię, podnosi samoocenę i wspiera ich rozwój emocjonalny. W Przedszkolu "Bajka" już po raz drugi zaproponowaliśmy rodzicom aktywne włączenie się w tę akcję. Dzieci słuchają z ogromnym zaciekawieniem, a rodzice widząc ich zadowolone miny coraz chętniej uczestniczą w czytaniu.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 9