Aktualności
Bezpieczeństwo jest najważniejsze! PDF Drukuj Email

 
Jesienne zabawy przedszkolaków 2013 PDF Drukuj Email

 
Owoce dają moc! PDF Drukuj Email

 
Spotkanie z Panem Strażakiem PDF Drukuj Email

W maju najmłodsi uczniowie z Oddziałów Przedszkolnych „Misie” i „Puchatki” oraz z Punktu Przedszkolnego „Bajka”  spotkali się z „prawdziwym” strażakiem, a na pamiątkę wykonali dla niego prace plastyczne. Gość w ciekawy sposób przedstawił informacje o zachowaniu się na wypadek pożaru. Pokazał i omówił wygląd stroju strażaka, a także pozwolił przymierzyć hełm, co oczywiście przedszkolakom sprawiło ogromną radość.

 

 
Wycieczka do Ogrodu Zoologicznego we Wrocławiu PDF Drukuj Email

Wycieczka do ZOO we Wrocławiu była kolejną ciekawą przygodą  dla dzieci z Punktu Przedszkolnego „Bajka” oraz ich rodziców.

Przemierzając alejki ogrodu  przedszkolaki oglądały  z bliska  zwierzątka,  poznały  ich wygląd i tryb życia. Bezpośredni kontakt ze zwierzęciem sprawia, iż wiadomości zdobyte podczas wycieczki na trwale zapiszą się w pamięci dzieci. Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody. Ogród zoologiczny jest uroczym miejscem do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu jak i skarbnicą wiedzy przyrodniczej całego świata.


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 9