Aktualności
Sprzątanie Świata PDF Drukuj Email

W dniu 16.09.2017r. dzieci z oddziału przedszkolnego „Bajka” uczestniczyły w akcji Sprzątania Świata. Wszyscy w trosce o porządek wyruszyli wokół naszej szkoły i sprzątali zalegające śmieci.

 
Wizyta w Bibliotece Publicznej w Raciborowicach PDF Drukuj Email

W dniu 12.05.2017r. przedszkolaki z oddziału przedszkolnego „Bajka” wybrały się na wycieczkę do Biblioteki Publicznej w Raciborowicach. Dzieci zachwyciły się tak dużym zbiorem interesujących książek.

 
Akcja „Wylosuj Anioła” w BAJCE. PDF Drukuj Email

Dnia 13.09.2016r. dzieci z oddziału przedszkolnego "Bajka" brały udział w akcji pt.: " Wylosuj Anioła". Wszystkie przedszkolaki pod kierunkiem wychowawcy i pedagoga szkolnego przygotowywały kartki z życzeniami dla dzieci przebywających w szpitalu onkologicznym.

 
II Gminna Przedszkoliada Piłkarska 2016 z Football Academy Bolesławiec PDF Drukuj Email

Dnia 12.05.2016r. odbyła się II Gminna Przedszkoliada Piłkarska 2016 z Football Academy Bolesławiec pod Honorowym Patronatem Pana Mirosława Haniszewskiego- Wójta Gminy Warta Bolesławiecka. W przedszkoliadzie na stadionie w Warcie Bolesławieckiej wzięły udział przedszkola z całej gminy Warta Bolesławiecka, które tworząc 10-osobowe zespoły musiały stawić czoła pięciu torom przeszkód, które wymagały dobrej koordynacji, zwinności, ale przede wszystkim chęci do wspólnej zabawy. Nasi przedszkolacy bawili się doskonale!

 


 


 
Zajęcia otwarte w oddziale przedszkolnym „Bajka” PDF Drukuj Email

Dnia 18.03.2016r. w oddziale przedszkolnym „Bajka” odbyły się zajęcia otwarte z udziałem rodziców.

Dzieci wraz z rodzicami robiły kolorowe Marzanny.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 8