RAMBIT 2017 i RAMBIT TRZECIOKLASISTY 2017 w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Raciborowicach Dolnych. PDF Drukuj Email

26.04.2017 r. w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Raciborowicach Dolnych odbył się Gminny Turniej Interdyscyplinarny „RAMBIT 2017” dla klas VI szkół podstawowych z terenu gminy Warta Bolesławiecka. W tym roku  udział brali przedstawiciele szkół z Warty Bolesławieckiej, Iwin, Tomaszowa Bolesławieckiego oraz Raciborowic. W tym roku najwięcej punktów w turnieju uzyskali uczniowie ze szkoły podstawowej w Tomaszowie Bolesławieckim  i tym samym zajęli I miejsce. Na drugim miejscu była szkoła podstawowa z Warty Bolesławieckiej. Uczniowie z Iwin zajęli miejsce III, natomiast nasza reprezentacja znalazła się na IV miejscu. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w przyszłym roku.
Na następny dzień, czyli 27.04.2017 r. odbył się Turniej Interdyscyplinarny „RAMBIT TRZECIOKLASISTY 2017”. Udział w nim brali uczniowie klas trzecich ze szkół w Iwinach, Tomaszowie Bolesławieckim oraz Raciborowicach. Dzieci rywalizowały w turnieju wiedzy, konkurencjach sportowych oraz wykonaniu pracy plastycznej. Miejsce I zajęli uczniowie ze szkoły w Raciborowicach, II miejsce przypadło Tomaszowi Bolesławieckiemu, natomiast Iwiny zajęły miejsce III. Gratulujemy!
Turnieje interdyscyplinarne takie jak RAMBIT, są sprawdzeniem umiejętności i wiedzy, są wynikiem współpracy między szkołami, integrują zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Jednak ich głównym celem i założeniem jest wspaniała zabawa, której w tym roku na pewno nie brakowało.