Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Raciborowicach Dolnych
Wycieczka do „Leśnego Raju” PDF Drukuj Email

Dnia 10.06.2016r. na wycieczkę do „Leśnego Raju” znajdującego się w Michałowie pojechały dzieci z oddziału przedszkolnego „Bajka” wraz ze swoimi rodzicami. Atrakcją była przejażdżka wozem przez pola, łąki i lasy, jazda na koniu, oglądanie i karmienie kucyków, oglądanie strusi. Poza tym dzieci mogły poskakać na trampolinie, zjeżdżać z dmuchanego zamku, powspinać się na drewniany zamek i pohuśtać. Zabawę zakończyło pieczenie kiełbasek. Dzieci wróciły zadowolone!

 
Wycieczka do Tropical Islands PDF Drukuj Email

Dnia 31.05.2016r. uczniowie naszej szkoły pojechali na wycieczkę do największej w Europie tropikalnej wyspy- Tropical Islands pod Berlinem. Doskonałe wrażenia zapewniły zjeżdżalnie, Morze Południowe i Laguna. Niesamowitym przeżyciem był Las Tropikalny gdzie jest ok. 50.000 roślin 600 gatunków. Do lokatorów Tropical Islands należą flamingi, pawie, bażanty, żółwie i ostroszowce.

Wszystkie dzieci wróciły z wycieczki zachwycone!

 
Dzień Dziecka PDF Drukuj Email

Dnia 29.05.2016r. w Świetlicy Wiejskiej w Raciborowicach Górnych odbyła się zabawa z okazji „Dnia Dziecka”, której organizatorem były Sołectwa z Raciborowic Dolnych i Górnych. Zabawie towarzyszyła doskonała muzyka, ciekawe konkursy i wspaniałe nagrody.

 

 

 
Dzień Mamy i Taty PDF Drukuj Email

Dzieci z naszej szkoły pod kierunkiem wychowawców zorganizowały uroczystość z okazji „Dnia Mamy i Taty”, której towarzyszyły piosenki, wiersze i tańce. W oddziale przedszkolnym „Bajka” odbył się piknik pod hasłem: „Jem zdrowo, smacznie i kolorowo” natomiast w klasie pierwszej zorganizowano pyszny poczęstunek dla dzieci i Rodziców. Życzymy dużo zdrowia i szczęścia wszystkim Rodzicom!

 
XXIV Zlot Szkół Sienkiewiczowskich PDF Drukuj Email

W dniach 20-22 maja 2016 r. uczennice klasy VI Emilia Piecek i Amelia Zalewska reprezentowały delegację na XXIV Zlocie Szkół Sienkiewiczowskich, który odbył się w Zespole Placówek Oświatowych w Oblęgorku. Atrakcją zlotów jest możliwość spotkania się z potomkami rodziny Sienkiewiczów. Jak co roku, spotkanie to przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze.

Nasza uczennica Natalia Trochimowicz otrzymała nagrodę za wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym o tematyce związanej z Henrykiem Sienkiewiczem.  Serdecznie gratulujemy!

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 11 z 43