Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Raciborowicach Dolnych
Dzień Dziecka PDF Drukuj Email

Dnia 29.05.2016r. w Świetlicy Wiejskiej w Raciborowicach Górnych odbyła się zabawa z okazji „Dnia Dziecka”, której organizatorem były Sołectwa z Raciborowic Dolnych i Górnych. Zabawie towarzyszyła doskonała muzyka, ciekawe konkursy i wspaniałe nagrody.

 

 

 
Dzień Mamy i Taty PDF Drukuj Email

Dzieci z naszej szkoły pod kierunkiem wychowawców zorganizowały uroczystość z okazji „Dnia Mamy i Taty”, której towarzyszyły piosenki, wiersze i tańce. W oddziale przedszkolnym „Bajka” odbył się piknik pod hasłem: „Jem zdrowo, smacznie i kolorowo” natomiast w klasie pierwszej zorganizowano pyszny poczęstunek dla dzieci i Rodziców. Życzymy dużo zdrowia i szczęścia wszystkim Rodzicom!

 
XXIV Zlot Szkół Sienkiewiczowskich PDF Drukuj Email

W dniach 20-22 maja 2016 r. uczennice klasy VI Emilia Piecek i Amelia Zalewska reprezentowały delegację na XXIV Zlocie Szkół Sienkiewiczowskich, który odbył się w Zespole Placówek Oświatowych w Oblęgorku. Atrakcją zlotów jest możliwość spotkania się z potomkami rodziny Sienkiewiczów. Jak co roku, spotkanie to przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze.

Nasza uczennica Natalia Trochimowicz otrzymała nagrodę za wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym o tematyce związanej z Henrykiem Sienkiewiczem.  Serdecznie gratulujemy!

 
Żywa lekcja historii w Muzeum Grodu Średniowiecznego w Brzeźniku PDF Drukuj Email

Dnia 23.05.2016r. uczniowie z klasy IV wybrali się na żywą lekcję historii do Grodu Średniowiecznego w Brzeźniku. Przekraczając bramę grodu wycieczkowicze przenieśli się w odległą podróż naszych przodków. Wycieczka udała się doskonale!

 
Wycieczka do Krasiejowa PDF Drukuj Email

Dnia 18.05.2016r. klasa VI pojechała na wycieczkę do Parku Nauki i Rozrywki- JURAPARKU w Krasiejowie. 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 39