Dzień Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email

14 października 2011 roku miały miejsce bardzo ważne wydarzenia. Po pierwsze był to Dzień Edukacji Narodowej a zatem święto wszystkich nauczycieli, kadry oraz obsługi w szkole. Po drugie w tym dniu pierwszoklasiści zostali pasowani na uczniów naszej szkoły. I po trzecie przedszkolaki z Punktu Przedszkolnego "Bajka" oraz Oddziału Przedszkolnego "Misie" wystąpiły po raz pierwszy w nowych strojach. Krótkim występem - wierszem oraz piosenką - dzieci dołączyły się do życzeń dla nauczycieli.

Wagę tej chwili podkreślała obecność w odświętnie udekorowanej sali gimnastycznej wszystkich rodziców, nauczycieli i uczniów starszych klas, a także młodszych kolegów z przedszkola.

 

Więcej…
 
Bezpieczna droga z radami Sponge Bob'a 2011-09-20 PDF Drukuj Email

Dnia 20 września 2011 r. uczniów Szkoły Podstawowej w Raciborowicach Dolnych odwiedzili policjanci z maskotką Komisarza Lwa. Tematem spotkania z najmłodszymi była bezpieczna droga do szkoły i z powrotem oraz propagowanie właściwych zachowań, które mają wpływ na bezpieczeństwo dzieci w życiu codziennym. Niezwykle pomocne w przekazywaniu wiedzy były rady Sponge Bob'a - postać z kreskówki. Sponge Bob już po raz drugi pomaga Policji w propagowaniu prawidłowych postaw i zachowań na drodze. Dzieci z zaciekawieniem oglądały film edukacyjny zawierający rady dla pieszych, pasażerów oraz dla rowerzystów. "Komisarz Lew" przywitał się z wszystkimi dziećmi i chętnie pozował do wspólnych zdjęć. Na zakończenie przedszkolaki z "Bajki" wręczyły policjantom własnoręcznie zrobioną laurkę oraz projekt samochodu policyjnego z przyszłości.

 

Więcej…
 
Podręczniki 2011-2012 PDF Drukuj Email

Zamieszczamy do pobrania wykaz podręczników na lata 2011-1012.

Plik z wykazem w formacie Word (DOC) dostępny w dziale MATERIAŁY DO POBRANIA/POMOCE (lub po kliknięciu na link).

 

 

 
Ogłoszenie - wyniki przetargu PDF Drukuj Email

Ogłoszenie - wyniki przetargu z dn. 15.07.2011

Link: Do pobrania dokument(DOC)

 
Ogłoszenie o przetargu PDF Drukuj Email

Raciborowice Górne: BUDOWA SZKOLNEGO PLACU ZABAW W RAMACH PROGRAMU RADOSNA SZKOŁA PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ IM.H. SIENKIEWICZA W RACIBOROWICACH DOLNYCH

Numer ogłoszenia: 201568 - 2011; data zamieszczenia: 15.07.2011
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - roboty budowlane

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

Link: SIWZ do pobrania

Link: Załączniki do pobrania

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 51 52 53 54 następna > ostatnia >>

Strona 53 z 54