Dzień Rodziny w klasie I PDF Drukuj Email


Dnia 8.06.2018 r. uczniowie klasy I wraz z rodzinami świętowali Dzień Rodziny. Po krótkiej inscenizacji i poczęstunku, dzieci wraz z członkami swoich rodzin brali udział w sportowo-integracyjnych konkurencjach - był wyścig na szczudłach, rzuty karne, bieg na trzech nogach. Pogoda i humory dopisały. Wszyscy się bardzo angażowali, dzięki czemu pierwszaki były naprawdę szczęśliwe. Dziękujemy!!!

 
Spotkanie Samorządów Szkolnych Szkół Gminy Warta Bol. PDF Drukuj Email


Dnia 8.06.2018r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Raciborowicach odbyło się Spotkanie Samorządów Szkolnych Szkół Gminy Warta Bol. pod hasłem „ Bądź bezpieczny”. Uczniowie każdej ze szkół przygotowali prezentację multimedialną na temat niebezpiecznych miejsc w swojej miejscowości. Uczestnicy spotkania również obejrzeli film przedstawiający zagrożenia,  z jakimi mogą spotkać się w czasie wakacji.                                                                      
Następnie odbyło się spotkanie z przedstawicielami Straży Pożarnej, którzy zapoznali uczniów z zasadami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w razie zagrożenia zdrowia i  życia. Uczniowie pod nadzorem strażaków ćwiczyli udzielanie pierwszej pomocy. Przedstawiciele Straży opowiedzieli również o obowiązkach i odpowiedzialności strażaków oraz zademonstrowali sprzęt służący w ich codziennej pracy.

 
Dzień Dziecka w naszej szkole PDF Drukuj Email


30 maja 2018 r.- Dzień Dziecka pod hasłem „Kolorowy Świat Dziecka”
To był wyjątkowy dzień- święto naszych dzieci. W szkole zostały zorganizowane zajęcia integracyjne, w których wzięli udział uczniowie wszystkich klas.  Dzieci wg zainteresowań wzięły udział w zabawach  ruchowych  przy muzyce, mogły potańczyć, pograć w   gry zespołowe, odbyły się rozgrywki sportowe na boisku szkolnym, w szkole grupa dzieci grała w  ping- ponga.
W  trakcie imprezy odbyła się  degustacja koktajli owocowych i  pysznych owoców przygotowana przez Radę Rodziców.
Oczywiście nad bezpieczeństwem pociech czuwali nauczyciele.

 
Sportowe sukcesy naszych uczniów na Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci PDF Drukuj Email

Dnia 24.05.2018r. w Parku Szczytnickim we Wrocławiu odbył się Finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci , Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady Młodzieży w Biegu na Orientację.
Zawodniczki naszej szkoły odniosły ogromny sukces, drużynowo zajęły II miejsce w województwie ustępując jedynie nieporównywalnie liczniejszej drużynie z Wrocławia.
Na sukces drużynowy wpłynęły doskonałe indywidualne starty naszych zawodniczek i tak:
I miejsce w kategorii wiekowej K – 11 - Halewicz Julia kl. IV B
II miejsce w kategorii K – 11 - Szeliga Sonia kl. IV B
III miejsce w kategorii K – 13 – Kulka Wiktoria kl. VII
17 miejsce Matyjaszczuk Emilia w kategorii K – 16 kl. VII


Gratulacje dziewczyny. Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.
Do najaktualniejszych sukcesów orientalistów naszej szkoły należy zaliczyć start w Pucharze  Najmłodszych w dniach 01.06 – 03.06.2018r. w Ochędzynie w powiecie wieruszowskim. Były to zawody ogólnopolskie klubowe, a nasze uczennice reprezentowały klub „Orientpark.pl” w Iwinach w składzie:
Halewicz Julia, Wiktoria Kulka i jej młodsza siostra Kornelia.
Julia zdobyła piąte miejsce w Polsce w sprincie w kategorii  wiekowej  K – 11 na blisko 40 uczestników. Kornelia była 8 w biegu klasycznym, jest to nasza najmłodsza zawodniczka, która ma zaledwie 8 lat i już samodzielnie pokonuje trasy. Życzymy dalszych sukcesów.
Opiekun: Violetta Szeliga

 
Informacje o podręcznikach na rok szkolny 2018/19 PDF Drukuj Email

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 54